185/60R15 88V XL MP270

MILEVER
-10%

185/60R15 88V XL MP270

185/60R15 88V XL MP270

2,196.00 ден

На лагер

2,196.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503805 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: