185/65R14 86H TOURING TAURUS

TAURUS
-10%

185/65R14 86H TOURING TAURUS

185/65R14 86H TOURING TAURUS

2,538.00 ден

На лагер

2,538.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019088 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Touring

Тежински индекс

86

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: