185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

RIKEN
-10%

185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

185/65R14 86T SNOWTIME B2 RI

2,862.00 ден

На лагер

2,862.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010144 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snowtime B2

Тежински индекс

86

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: