185/65R14 90H CROSSCLIMATE+ MI XL TL

MICHELIN

185/65R14 90H CROSSCLIMATE+ MI XL TL

185/65R14 90H CROSSCLIMATE+ MI XL TL

6,410.00 ден

На лагер

6,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502944 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

90

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: