185/65R15 88H ALL SEASON TA

TAURUS
-10%

185/65R15 88H ALL SEASON TA

185/65R15 88H ALL SEASON TA

3,204.00 ден

На лагер

3,204.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021744 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: