185/65R15 88H MP270

MILEVER
-10%

185/65R15 88H MP270

185/65R15 88H MP270

2,277.00 ден

На лагер

2,277.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503806 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: