185/65R15 88T UltraContact

CONTINENTAL
-10%

185/65R15 88T UltraContact

185/65R15 88T UltraContact

4,995.00 ден

На лагер

4,995.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500237 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: