185/65R15 92V Celsius AS2 XL

TOYO

185/65R15 92V Celsius AS2 XL

185/65R15 92V Celsius AS2 XL

4,270.00 ден

Out of stock

4,270.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500719 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: