185/70R14 88T BRAVURIS

BARUM
-10%

185/70R14 88T BRAVURIS

185/70R14 88T BRAVURIS

4,077.00 ден

На лагер

4,077.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500104 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: