185/70R14 88T ROAD RI

RIKEN

185/70R14 88T ROAD RI

185/70R14 88T ROAD RI

2,950.00 ден

Out of stock

2,950.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019089 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: