185/70R14 88T WINTER 601 TA

TAURUS
-20%

185/70R14 88T WINTER 601 TA

185/70R14 88T WINTER 601 TA

2,704.00 ден

На лагер

2,704.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015277-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: