185R14C 102/100R MPS400 VariantAW 2 8PR

MATADOR

185R14C 102/100R MPS400 VariantAW 2 8PR

185R14C 102/100R MPS400 VariantAW 2 8PR

5,020.00 ден

Out of stock

5,020.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503173 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Дијаметар

R14C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: