195/40R17 81V SC3 FR XL

CONTINENTAL
-10%

195/40R17 81V SC3 FR XL

195/40R17 81V SC3 FR XL

8,955.00 ден

На лагер

8,955.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501068 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: