195/45 R16 84V Proxes Comfort XL

TOYO

195/45 R16 84V Proxes Comfort XL

195/45 R16 84V Proxes Comfort XL

5,510.00 ден

На лагер

5,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500721 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: