195/45R16 84V BRAVURIS XL FR

BARUM
-10%

195/45R16 84V BRAVURIS XL FR

195/45R16 84V BRAVURIS XL FR

4,815.00 ден

На лагер

4,815.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500106 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: