195/50 R15 82H ProxesComfort

TOYO

195/50 R15 82H ProxesComfort

195/50 R15 82H ProxesComfort

3,900.00 ден

На лагер

3,900.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501628 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

ProxesComfrot

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: