195/50R15 82H Ultra Contact

CONTINENTAL
-10%

195/50R15 82H Ultra Contact

195/50R15 82H Ultra Contact

5,148.00 ден

На лагер

5,148.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501281 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

Ultra Contact

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: