195/50R15 82V BRAVURIS

BARUM
-10%

195/50R15 82V BRAVURIS

195/50R15 82V BRAVURIS

3,879.00 ден

На лагер

3,879.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500109 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: