195/50R15 82V MP270

MILEVER
-10%

195/50R15 82V MP270

195/50R15 82V MP270

2,367.00 ден

На лагер

2,367.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503807 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: