195/50R15 82V ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

195/50R15 82V ROAD PERFORMANCE RI

195/50R15 82V ROAD PERFORMANCE RI

2,907.00 ден

На лагер

2,907.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019038 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: