195/50R16 88V GREEN-MAX HP010

LING LONG
-10%

195/50R16 88V GREEN-MAX HP010

195/50R16 88V GREEN-MAX HP010

2,781.00 ден

На лагер

2,781.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503667 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-MAX HP010

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: