195/55 R20 95H TL CROSSCLIMATE 2 XL

MICHELIN
-10%

195/55 R20 95H TL CROSSCLIMATE 2 XL

195/55 R20 95H TL CROSSCLIMATE 2 XL

9,828.00 ден

На лагер

9,828.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501985 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: