195/55 R20 95H UHP RI

RIKEN

195/55 R20 95H UHP RI

195/55 R20 95H UHP RI

5,470.00 ден

На лагер

5,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500672 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Додадовте производ во Вашата кошничка: