195/55R15 85H MP270

MILEVER
-10%

195/55R15 85H MP270

195/55R15 85H MP270

2,475.00 ден

На лагер

2,475.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503808 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: