195/55R15 85V ENERGY SAVER +

MICHELIN
-30%

195/55R15 85V ENERGY SAVER +

195/55R15 85V ENERGY SAVER +

6,258.00 ден

На лагер

6,258.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010972-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Energy Saver +

Тежински индекс

85

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: