195/55R15 89H Wintoura XL

DAVANTI
-10%

195/55R15 89H Wintoura XL

195/55R15 89H Wintoura XL

3,258.00 ден

На лагер

3,258.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015866 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: