195/55R16 87H BRAVURIS

BARUM
-10%

195/55R16 87H BRAVURIS

195/55R16 87H BRAVURIS

5,157.00 ден

На лагер

5,157.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500113 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: