195/55R16 87H Wetproof

NOKIAN
-15%

195/55R16 87H Wetproof

195/55R16 87H Wetproof

5,321.00 ден

На лагер

5,321.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017044 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: