195/55R16 91H ALPIN 6 XL

MICHELIN

195/55R16 91H ALPIN 6 XL

195/55R16 91H ALPIN 6 XL

9,630.00 ден

На лагер

9,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503167 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: