195/55R16 91H POLARIS 5 XL

BARUM

195/55R16 91H POLARIS 5 XL

195/55R16 91H POLARIS 5 XL

6,660.00 ден

На лагер

6,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502584 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: