195/55R20 95H QUADRAXER 2 XL

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

195/55R20 95H QUADRAXER 2 XL

195/55R20 95H QUADRAXER 2 XL

6,560.00 ден

На лагер

6,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019459-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

За сите сезони

Бренд

KLEBER

Шара

Quadraxer 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: