195/55R20 95H TS850 P XL

OUTLET 2018
CONTINENTAL
-30%

195/55R20 95H TS850 P XL

195/55R20 95H TS850 P XL

7,266.00 ден

На лагер

7,266.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013994-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: