195/60 R15 88H ALL SEASON RI

RIKEN

195/60 R15 88H ALL SEASON RI

195/60 R15 88H ALL SEASON RI

3,790.00 ден

На лагер

3,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500673 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: