195/60R15 88H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-20%

195/60R15 88H MP47 Hectorra 3

195/60R15 88H MP47 Hectorra 3

3,584.00 ден

На лагер

3,584.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500378 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: