195/60R16 89H CPC2

CONTINENTAL
-10%

195/60R16 89H CPC2

195/60R16 89H CPC2

6,903.00 ден

На лагер

6,903.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004231 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: