195/60R16 89H PRIMACY 3

OUTLET 2016
MICHELIN
-50%

195/60R16 89H PRIMACY 3

195/60R16 89H PRIMACY 3

5,710.00 ден

На лагер

5,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010880-16 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

89

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: