195/60R16 89V ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

195/60R16 89V ROAD PERFORMANCE RI

195/60R16 89V ROAD PERFORMANCE RI

3,537.00 ден

На лагер

3,537.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014546 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

89

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: