195/65R15 91H UltraContact

CONTINENTAL
-15%

195/65R15 91H UltraContact

195/65R15 91H UltraContact

4,641.00 ден

На лагер

4,641.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500244 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

UltraContact

Додадовте производ во Вашата кошничка: