195/65R15 91T WR Snowproof

NOKIAN
-20%

195/65R15 91T WR Snowproof

195/65R15 91T WR Snowproof

3,312.00 ден

На лагер

3,312.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017620-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: