195/65R15 95T GREEN-Max Winter HP

LING LONG

195/65R15 95T GREEN-Max Winter HP

195/65R15 95T GREEN-Max Winter HP

2,760.00 ден

На лагер

2,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504955 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: