195/65R16 92H TS 860

CONTINENTAL

195/65R16 92H TS 860

195/65R16 92H TS 860

6,290.00 ден

На лагер

6,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018203 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: