195/65R16C 104/102T (100T) MPS400 Varian

MATADOR
-5%

195/65R16C 104/102T (100T) MPS400 Varian

195/65R16C 104/102T (100T) MPS400 Varian

6,678.50 ден

На лагер

6,678.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500385 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: