195/70R15C 104/102R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

195/70R15C 104/102R MPS400 VariantAW 2

195/70R15C 104/102R MPS400 VariantAW 2

5,196.50 ден

На лагер

5,196.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500387 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: