195/75R16 110/108T CRoadian CT8

NEXEN

195/75R16 110/108T CRoadian CT8

195/75R16 110/108T CRoadian CT8

6,420.00 ден

На лагер

6,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504006 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

ROADIAN CT8

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: