195/75R16C 107/105R Snowproof C

NOKIAN
-10%

195/75R16C 107/105R Snowproof C

195/75R16C 107/105R Snowproof C

6,759.00 ден

На лагер

6,759.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023851 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: