OUTLET 2022
CONTINENTAL
-15%

225/40R19 93Y SC5 SSR MOE XL FR

225/40R19 93Y SC5 SSR MOE XL FR

Original price was: 16,290.00 ден.Current price is: 13,847.00 ден.

In stock

Original price was: 16,290.00 ден.Current price is: 13,847.00 ден.

Availability: In stock SKU: 502009-22 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y