195/80R15 96H GRABBER GT

GENERAL TIRE

195/80R15 96H GRABBER GT

195/80R15 96H GRABBER GT

5,240.00 ден

На лагер

5,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007241 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

80

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: