205/40R17 84Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-30%

205/40R17 84Y Protoura Sport XL

205/40R17 84Y Protoura Sport XL

3,143.00 ден

На лагер

3,143.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500316 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: