205/45 R17 88V Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

205/45 R17 88V Proxes Comfort XL

205/45 R17 88V Proxes Comfort XL

6,012.00 ден

На лагер

6,012.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500726 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: