205/45R16 87W N’FERA Primus XL

NEXEN

205/45R16 87W N’FERA Primus XL

205/45R16 87W N’FERA Primus XL

5,800.00 ден

На лагер

5,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500601 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus XL

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: